Over ons

Over ons

Over ons

Overwaarde Opnemen is een  grote landelijke hypotheekaanbieder die voor nagenoeg alle banken in Nederland bemiddelt. Wij werken landelijk maar aan de andere kant ook weer regionaal omdat wij door het hele land vestigingen hebben. Ondanks de Online formule  kunt u ook altijd een afspraak maken bij één van onze vestigingen die zoveel mogelijk bij u in de buurt zit.

Als u graag thuis bezocht wilt worden dan komt u bij de module HypotheekOnline-Plus terecht, wat uiteraard extra geld gaat kosten. (reistijd, reiskosten en extra uren). De kosten hiervoor zijn € 295,- aanvullend op de advieskosten.

Het uitgangspunt is dat u als klant de beste aanbieding krijgt en dat alles online plaatsvindt. Hierdoor betaalt u lage advieskosten.

Onze verzilver-adviseurs nemen  graag de mogelijkheden in uw situatie zorgvuldig met u door. Heeft u een specifieke vraag? Neem dan gerust contact op met een van de adviseurs hieronder; plan een afspraak in of maak een indicatieve verzilverberekening. De adviseurs lichten deze berekening graag toe.


Geldverstrekkers
ABN Amro
Florius
ING
Rabobank
Hypotrust
Zie meer

Onze adviseurs (Erkend Hypotheekadviseur) & Medewerkers

Dick van Galen
HypotheekOnline Rotterdam
  •  0886643865
  •  dick@hypotheekonline.nl
Lees meer
Cor de Jong
HypotheekOnline Capelle aan den IJssel
  •  0648553065
  •  cor@hypotheekonline.nl
Lees meer
Robin Hiert
Commercieel directeur HypotheekOnline
  •  0886643808
  •  robin@hypotheekonline.nl
Lees meer
Reinoud Rosmolen
HypotheekOnline Amsterdam
  •  0624797791
  •  reinoud@hypotheekonline.nl
Lees meer
Tjeerd Alewijnse
HypotheekOnline Zeeland
  •  0624780620
  •  tjeerd@hypotheekonline.nl
Lees meer
Davy Abdool
Hypotheekadviseur Landelijk
  •  0886643800
  •  dave@hypotheekonline.nl
Lees meer
Carlo van der Lans
HypotheekOnline Haarlem
  •  0657196315
  •  carlo@hypotheekonline.nl
Lees meer
Peter Spierenburg
HypotheekOnline Amersfoort
  •  0653248118
  •  Peter.s@hypotheekonline.nl
Lees meer
Gerard van der Pluijm
HypotheekOnline Overijssel
  •  0639745462
  •  gerard@hypotheekonline.nl
Lees meer
Rudy Madnoersan
HypotheekOnline Almere
  •  0630813358
  •  rudy@hypotheekonline.nl
Lees meer
Bram Jaegers
HypotheekOnline Eindhoven
  •  0619208370
  •  bram@hypotheekonline.nl
Lees meer
Arman Grigorian
HypotheekOnline Roosendaal
  •  0640916747
  •  arman@hypotheekonline.nl
Lees meer
John Henrix
HypotheekOnline Zutphen
  •  0614966039
  •  john@hypotheekonline.nl
Lees meer
Paul Kuipers
HypotheekOnline Amsterdam
  •  0642347468
  •  paul@hypotheekonline.nl
Lees meer
Bart Oude Groeniger
HypotheekOnline Hengelo
  •  0621981800
  •  bart@hypotheekonline.nl
Lees meer
Erkan Polat
HypotheekOnline Den Haag
  •  0624343401
  •  erkan@hypotheekonline.nl
Lees meer
Cigdem Cakir
Medewerker hypotheken
  •  0886643802
  •  cigdem@hypotheekonline.nl
Lees meer
Mirela Prentic
Binnendienst hypotheken
  •  0886643804
  •  mirela@hypotheekonline.nl
Lees meer
Ario Susmaryono
Webdeveloper HypotheekOnline
  •  
  •  ario@hypotheekonline.nl
Lees meer

Bereken hier de mogelijkheden

Rekengegevens
Vult uw bruto jaarinkomen in. Ook als het 0 is.
De waarde van het huis is verplicht
%
Het bedrag van uw geweenste hypotheek is verplicht
%
%
Andere rentevaste periodes zijn uiteraard ook mogelijk, neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken
NAW Gegevens
Voornaam is verplicht
Achternaam is verplicht
Geboortedatum is verplicht
Geboortemaand is verplicht
Geboortedatum van partner is verplicht
Geboortemaand van partner is verplicht
E-mailadres is verplicht
Telefoonnummer is verplicht
Postcode is verplicht
Huisnummer is verplicht